Top 5 malmradiaatorit sinu koju

Malmradiaatorit otsides oled sa ilmselt kinnisvara omanik vanemas elamus ning soovid seda korrektsete vahenditega kaasajastada. Suure tõenäosusega soovid sa säilitda selle klaasikalise joone ja olemuse, mille pärast sa selle üldse soetasid. Üheks heaks võimaluseks on seda teha kaasaegse küttesüsteemiga, kus on kasutusel modernsed malmradiaatorid. Kaasaegsed malmradiaatorid näevad välja ajastutruud, kuid kasutavad moodsaid materjale ja valmistamise tehnoloogiaid.

Toome välja mõned malmradiaatorid, mis loodetavasti inspireerivad sind uurima edasi kaasaegsete malmradiaatorite võluvat maailma. Siin on meie top 5 malmradiaatorit, mis võiksid sulle huvi pakkuda.

Victorian seeria

Kui sinu kodu stiil on inspireeritud 1800 aastate Inglismaast, siis on kaunid Victorian seeria malmradiaatorid just õige valik. Victorian malmradiaatorid pakuvad stiili ja modernset klassikat mõistliku hinna eest. Seetõttu on need ühed enimüüdavad malmradiaatorid.
Victorian seeria malmradiaatorid on saadaval erinevates kõrgustes, ribide arvuga ning suures valikus värvides. Võimalik on ka erivärvi kasutamine vastavalt teie sisekujundusele.

Bartholomew

Malmradiaator Bartholomew on ajatu ja klassikalise disainiga radiaator. Võrreldes teiste malmradiaatoritega meie valikus, on Bartholomew üsna lihtsa disainiga. Kui plaanitakse kasutada kodu renoveerimisel malmraadiatoreid, siis tihti on just Barholomew lihtne vorm see, mis esimesena inimestele silmeette tuleb.
Malmradiaator Bartholomew on saadaval kahes kõrguses ning suures valikus värvides. Võimalik on ka erivärvi kasutamine vastavalt teie sisekujundusele.

Oxford

Malmradiaator Oxfors ei valmista kunagi pettumust oma stiili ja elegantsiga. sellel malmradiaatoril on intrigeeriv ja eriline muster. Ornamendid ja rabavad detailid muudavad selle igas ruumis keskseks objektiks. Võite olla kindel, et saate igale külalisele rääkida lähemalt nendest malmradiaatoritest ning need on alati imetluse objektiks.
Malmradiaator Oxford on saadaval erinevates kõrgustes ning suures valikus värvides. Võimalik on ka erivärvi kasutamine vastavalt teie sisekujundusele.

Pimlico

Pimlico on kuninglike juurtega stiilne ja elegantne malmradiaator. Pimlico üheks peamiseks müügiargumendiks on selle õhuke disain ning eeskujulik soojusvõimuses. See muudab selle malmradiaatori heaks valikuks kitsastes ruumides või koridorides. Tänu oma mõõtmetele sobib see hästi ka kaasaegsesse intejööri vanade plaatradiaatorite asenduseks.
Malmradiaator Pimlico on saadaval erinevates kõrgustes ning suures valikus värvides. Võimalik on ka erivärvi kasutamine vastavalt teie sisekujundusele.

Liberty

Malmradiaator Liberty juugendliikumisest inspireeritud ja stiliseeritud orgaanilised motiivid annavad selle kujundusele ajatu kvaliteedi. Tugev arhitektuuriline tunnetus ja detailid muudavad selle radiaatori silmatorkavaks lisaks igasse ruumi. Liberty puhul on väga heaks valikuks käsitsi poleeritud viimistlus. Sobib hästi nii klassikalisse kui ka modernsesse interjööri.
Malmradiaator Liberty on saadaval erinevas viimistluses.