Küpsised

Nagu enamik veebikeskkondi, kasutame ka meie oma e-kanalis Radiaatorid.ee küpsiseid. 

Mis on küpsis?

Küpsis (inglise keeles cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebi saidi külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse (näiteks telefoni). Selle tulemusena saab veebilehitseja edastada küpsise info igal e-keskkonna kasutuskorral e-keskkonnale tagasi, eesmärgiga võimaldada sama kasutaja äratundmine.

Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kindla veebisaidi külastajate kasutajakogemuse parandamiseks. Küpsiseid kasutatakse informatsiooni kogumiseks ja statistiliste andmete kogumiseks, et pakkuda Kliendile asjakohast ja just teda huvitavat sisu ning säilitada külastuste ajalugu, et tagada mugavam ja turvalisem kasutajakogemus.

Küpsiste keelamine

Internetiseadistuste alt on võimalik küpsiste kasutamine keelata. Pange tähele, et see vähendab suurel määral veebilehe funktsionaalsust.

Meie soovitame ja loodame, et te lubate meie veebilehel küpsiseid kasutada. Need on mitmete funtsioonide täitmiseks vajalikud ning parandavad veebilehe kasutatavust.

Radiaatorid.ee küpsiste kasutamine

Radiaatorid.ee kasutab küpsiseid, mis on vajalikud e-poe funktsioneerimiseks. Need küpsised võimaldavad lisada tooteid ostukorvi ja toetavad muid e-poe jaoks tähtsaid funktsioone. Antud küpsiste abil kogutud infot me ei jaga kolmandate osapooltega ja kasutame vaid e-poe tehniliseks funktsioneerimiseks ja kasutusmugavuse tõstmiseks.

Google’i küpsiseid

Radiaatorid.ee kasutab veebilehe külastatavuse mõõtmiseks statistikavahendina Google Analytics’t ja reklaami näitamiseks Google AdWords’i. Google paigaldab kolmanda osapoolena oma küpsised, mis suhtlevad Google serveritega. Google’i küpsiste kohta saate rohkem lugeda siin

Informatsiooni kogumine, kaitsmine ja kasutamine

Radiaatorid.ee salvestab andmed Teie kohta kaitstud andmebaasis.

Te võite alati meie käest küsida, milliseid andmeid me Teie kohta salvestanud oleme. Selleks või muude küsimuste kerkimisel võtke meiega ühendust siin.

Tekkis küsimusi?

Juhul kui tekib küsimusi küpsiste kohta, siis  lisainformatsiooni saab Andmekaitse Inspektsiooni lehelt.